Çatı ve Metal Yüzey Isı Yalıtım Boyası

ISONEM THERMAL PAINT PU yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik değerine sahip, seramik mikro kürecikleri içeren, iki bileşenli, alifatik akrilik poliüretan reçine esaslı, UV dirençli, özellikle sac ve metal yüzeyler için geliştirilmiş ısı yalıtımı sağlayan özel bir kaplamadır. Isıtma ve soğutma enerjisi masraflarında uygulama kat sayısına bağlı olarak %40’lara varan miktarda enerji tasarrufu sağlar. Metal çatı, tank, kazan ve boru yüzeyleri için termal koruma sağlamak için formüle edilmiştir. Bu özelliği sayesinde enerji kaybını azaltarak verimliliğin artmasına yardımcı olur.

Özellikler:

  • Yalıtım Türü:
    Özel Boyalar
  • Uygulama Alanı:
    Uygulama şekli: Ürün inceltilmeden rulo, fırça veya sprey ile 3 tam kat uygulama yapılmalıdır. İlk kat kuruduktan sonra 2. ve 3. kat uygulama yapılmalıdır. İki kat uygulama arası minimum 4 saat beklenmelidir.
  • Fiyatı:
    4,5 KG SET - 329 TL

Bize Ulaşın!

İsabet Yalıtım ailesi olarak, yalnız iş sırasında değil iş sonrasında da bitmeyen dostluk ve güven ortamı sayesinde kaliteyi ve sürekliliği, sunulan hizmetlerin vermiş olduğu konforu, huzur ve memnuniyeti hedeflemekteyiz..İletişim Bilgilerimiz

AdresMithat Paşa Mahallesi Ulu Sokak No:11/K
Adapazarı / SAKARYA

Cep Telefon 0 531 844 9 744

Telefon 0 264 275 99 75

Eposta isabetyalitim@gmail.com