Akrilik Tamir Harcı

Akrilik Tamir Harcı, Özel mineral dolgu ve polimer bileşenlerinden oluşan, kullanıma hazır, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel bir harçtır. Asla çimento içermez. ISONEM MS MORTAR Yapısı gereği aderansı mükemmeldir. Beton ve çatlak tamiratlarında kolayca uygulanır. Güneşten, kardan, yağmurdan, sudan etkilenmez. Kimyasal direnci çok yüksektir. İstenildiği taktirde üzerine her türlü boya, izolasyon, seramik mermer vb. kaplama yapılabilir. İstenilen renklerde kaba ve ince harç olarak üretilebilir. Özellikle su yalıtım malzemeleri uygulanacak yüzeylerde, yüzeyleri düzeltmek ve çatlakları tamir amaçlı kullanılır. 

Özellikler:

  • Yalıtım Türü:
    Su Yalıtımı
  • Uygulama Alanı:
    Temel perdelerdeki tij deliklerinin dıştan (pozitif yönden) dolgusunda, Beton ve sıva çatlaklarında, Segregasyon ve soğuk derz tamiratlarında, Pahlarda, Her türlü tamirat ve yapıştırmalarda, Beton ve asfalt yol, park ve bahçelerde, Fabrika ve depo zeminlerinde bozuk yüzeylerin düzeltilmesinde, Mantolama sıvası yerine sıva filesi ile birlikte tek seferde renkli ince veya kaba sıva kaplama olarak kullanılır.
  • Fiyatı:
    10 KG - 132 TL

Bize Ulaşın!

İsabet Yalıtım ailesi olarak, yalnız iş sırasında değil iş sonrasında da bitmeyen dostluk ve güven ortamı sayesinde kaliteyi ve sürekliliği, sunulan hizmetlerin vermiş olduğu konforu, huzur ve memnuniyeti hedeflemekteyiz..İletişim Bilgilerimiz

AdresMithat Paşa Mahallesi Ulu Sokak No:11/K
Adapazarı / SAKARYA

Cep Telefon 0 531 844 9 744

Telefon 0 264 275 99 75

Eposta isabetyalitim@gmail.com