Hybrid Plus

İki bileşenli, toz ve sıvı hybrid polymer esaslı, çatlak köprüleme kapasiteli ve üzerinde yürünebilen, yüksek aşınma mukavemetine sahip yeni nesil su yalıtım kaplamasıdır. UV ve güneşten etkilenmemesi, hızlı kuruması ve isçiliğinin kolay olmasından dolayı son derece kullanıma elverişli bir üründür. Sürülerek uygulanır, yüksek elastikiyete sahiptir. Uygulandığı yüzeydeki kılcal ve rötre çatlaklarını kapatır. Yüksek aderansa sahiptir. Beton sıva, şap vb. yüzeylere mükemmel yapışır ve zamanla kalkma yapmaz. Dış hava koşullarına, mekanik darbelere ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Özellikler:

  • Yalıtım Türü:
    Su Yalıtımı
  • Uygulama Alanı:
    Duvar ve zeminlerin pozitif yalıtımlarında, Beton, sıva ve şap üstü yalıtımlarda, Balkon, teras, yüzme havuzlarında, Islak hacim, duş ve hamam tarzı yerlerde, Teras ve çatı yalıtımında.
  • Fiyatı:
    24 KG - 0,00₺ ( 400$ ) [ TCMB USD= ]

Bize Ulaşın!

İsabet Yalıtım ailesi olarak, yalnız iş sırasında değil iş sonrasında da bitmeyen dostluk ve güven ortamı sayesinde kaliteyi ve sürekliliği, sunulan hizmetlerin vermiş olduğu konforu, huzur ve memnuniyeti hedeflemekteyiz..İletişim Bilgilerimiz

AdresMithat Paşa Mahallesi Ulu Sokak No:11/K
Adapazarı / SAKARYA

Cep Telefon 0 531 844 9 744

Telefon 0 264 275 99 75

Eposta isabetyalitim@gmail.com