Parlak veya Mat Zemin Kaplama

ISONEM SHINE FLOOR iki bileşenli, reçine esaslı kendiliğinden yayılan solvent bazlı zemin kaplamasıdır. Kuruduktan sonra elastik ve eşsiz bir katman oluşturur. UV ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Aşınmaya karşı dirençlidir. İnsan ve araç trafiğinden etkilenmez. Çeşitli kimyasallara ve asitlere karşı dayanıklıdır. Aderansı mükemmeldir.Poliüretan esaslı, solvent bazlı, iki komponentlidir.

Özellikler:

  • Yalıtım Türü:
    Zemin Kaplama
  • Uygulama Alanı:
    Üretim ve depolama tesisleri, imalathaneler vb. yerlerde bulunan endüstriyel zeminlerde düzgün yüzeyli kaplama olarak., Havuz kenarları, turistik tesisler, sahil şeridi, yürüme yolları, meydanlar, kaldırımlar, parklar ve bahçelerde. Islak çalışma alanları (gıda ve içecek sanayi vb), otopark döşemeleri ve yükleme rampaları. Seramik, mermer ve mozaik kaplı teras, balkon ve ıslak hacimlerde.
  • Fiyatı:
    4,5 KG SET - 0,00₺ ( 399$ ) [ TCMB USD= ]

Bize Ulaşın!

İsabet Yalıtım ailesi olarak, yalnız iş sırasında değil iş sonrasında da bitmeyen dostluk ve güven ortamı sayesinde kaliteyi ve sürekliliği, sunulan hizmetlerin vermiş olduğu konforu, huzur ve memnuniyeti hedeflemekteyiz..İletişim Bilgilerimiz

AdresMithat Paşa Mahallesi Ulu Sokak No:11/K
Adapazarı / SAKARYA

Cep Telefon 0 531 844 9 744

Telefon 0 264 275 99 75

Eposta isabetyalitim@gmail.com