Seal Hardener

Yüksek performanslı, tozumayı önleyen, şeffaf, parlak, çok amaçlı beton sertleştirici, mükemmel kir itici, yalıtım ve koruma malzemesidir, yüksek ısıya ve yangına karşı dirençlidir. İç ve dış mekânlarda tozuma yapan beton, doğal taş ve benzeri zeminlerde yüzey kuvvetlendirici ve tozumazlık ürünüdür. Beton yüzeye penetre olur ve yüzeyi sertleştirir, parlak ıslak görünümlü yüzey oluşturur, kolay temizlenebilir, sıvı geçirimsizdir ve betonu ıslak temizliğe elverişli hale getirir, yaya ve araç trafiğine dayanıklıdır.

Özellikler:

  • Yalıtım Türü:
    Zemin Kaplama
  • Uygulama Alanı:
    Bina ve altyapılardaki beton ve diğer çimentolu yüzeylerin korunmasında Parlak görünüm istenen zemin ve duvarlarda Betonun servis ömrünün arttırılması amacıyla Görünür agregalı beton yüzeyler için kullanıma uygun olan parlak, renksiz ve yüzeye canlılık vermek amacıyla Yüzey sertleştirici uygulanmış yüzeyler Şap betonlarında Fabrika, depo, kaynak atölyeleri, talaşlı imalathaneler, otoparklar Mağazalar, alışveriş merkezleri, park yapıları, servis istasyonları, hangarlar vb.
  • Fiyatı:
    1 KG - 0,00₺ ( 389$ ) [ TCMB USD= ]

Bize Ulaşın!

İsabet Yalıtım ailesi olarak, yalnız iş sırasında değil iş sonrasında da bitmeyen dostluk ve güven ortamı sayesinde kaliteyi ve sürekliliği, sunulan hizmetlerin vermiş olduğu konforu, huzur ve memnuniyeti hedeflemekteyiz..İletişim Bilgilerimiz

AdresMithat Paşa Mahallesi Ulu Sokak No:11/K
Adapazarı / SAKARYA

Cep Telefon 0 531 844 9 744

Telefon 0 264 275 99 75

Eposta isabetyalitim@gmail.com